sv. Robert Bellarmin / út 17. září 2019

Pocházel z Toskánska. Stal se jezuitou a po vystudování byl profesorem teologie... (pokračování)

Nová kniha: Cena, kterou zaplatíš

S nejnovějším (11/2015) číslem RC Monitoru získali naši čtenáři také dárek - novou publikaci Josepha Fadella Cena, kterou zaplatíš. Kniha vypráví o životě křesťanů a muslimů v Iráku. Ale především o tom, co znamená obrácení v životě člověka, který našel Ježíše Krista a zároveň žije v oblasti, kde za své obrácení získává rovnou rozsudek smrti.

Nová kniha: Cena, kterou zaplatíš

Kniha vypráví skutečný příběh mladého iráckého muslima z významné rodiny (z níž pochází např. i ajatolláh Chomejní v Íránu), který byl svým otcem vybrán jako budoucí vůdce rodinného klanu. On se však rozhodl přijmout křest a stává se křesťanem. Od té doby prožíval život zcela jiný...

„Kniha se po vydání ve Francii stala bestsellerem. Jen v roce 2010 se ve Francii prodalo 50 tisíc výtisků,“ píše dále v předmluvě P. Marek Dunda, který stojí spolu s překladatelkou knihy Mgr. Lucií Cekotovou za jejím vydáním v rámci tiskového apoštolátu A.M.I.M.S.

Knihu vřele doporučujeme všem, kteří se k ní dosud nedostali, a také k šíření mezi přátele a známé, do farností apod. Lze ji volně objednat (příspěvek na tisk je 30 Kč) přímo u vydatele.

07. 06. 2015, RC

HLEDÁME
spolupracovníky, někoho šikovného a spolehlivého, s dobrým názorem a smyslem pro maličkosti i pro humor. Někoho, kdo nevěří na Murphyho zákon
"Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně."
redakce@rcmonitor.cz

Dobrý časopis


pdf >        archiv >