sv. Helena / pá 18. srpen 2017

Pocházela z Bithýnie. S Konstanciem Chlorem, kterého upoutala svou krásou, měla... (pokračování)

Na Národní pochod pro život a rodinu vlakem zdarma

Hnutí Pro život ČR zve v sobotu 22. 4. do Prahy na Národní pochod pro život a rodinu. Nad Pochodem pro život převzal záštitu prezident republiky, pražský arcibiskup, zástupce Rady hl. m. Prahy nebo lidovecký místopředseda vlády. Předem přihlášené rodiny čeká celá řada výhod, které cestu usnadní a uleví také finančnímu rozpočtu. Nechte se pozvat čerstvou videopozvánkou!

Na Národní pochod pro život a rodinu vlakem zdarma

Hnutí Pro život ČR zajistilo vlakovou dopravu pro účastníky ze severní i jižní Moravy, kde bude dětem do 15 let poskytnuto jízdné zdarma, ostatním se slevou. Kardinál Dominik Duka se také znovu i při letošním ročníku rozhodl pozvat na oběd všechny rodiny, které se předem přihlásí. Je zajištěna přednostní bezpečnostní kontrola při vstupu do areálu Pražského hradu. To vše pro ty, kteří se zaregistrují na webu pochodu do 31. března 2017.

Motto letošního, již 17. Národního pochodu pro život a rodinu zní: „Základní věci lidského života jsou vlastně jednoduché. Rodina založená na manželství je nejlepší prevencí tisíců potratů. Kde jsou děti, tam je život. Jste nadějí. Příklady táhnou.“

16. 03. 2017, RC