sv. Virgil / pá 27. listopad 2020

Pocházel z Irska. Ve 43 letech přišel, již jako vzdělaný kněz, na franský Pipinův dvůr. Zde poznal zajatého vévodu Oatila (či Odila), za jehož osvobození se přimluvil a s ním pak na Pipinovo přání odešel do Bav... (pokračování)

V Německu došlo k fyzickým útokům na aktivisty, kteří se staví proti sexualizaci dětí

Výzvy k „násilí vůči lidským cílům“ vyvrcholily v Německu fyzickým násilím (včetně vražd) v 70. letech 20. století. To, co se stalo v uplynulých dvou týdnech dvěma známým prorodinným aktivistům v Německu, vykazuje znepokojující paralely. 14. října měla v Berlíně premiéru divadelní hra s názvem Strach. Protagonisty této hry jsou lidé známí tím, že veřejně hovoří proti sexualizaci dětí a genderové ideologii: Birgit Kelle, Gabriele Kuby, Hedwig von Bevoerfoerde, Beatrix von Storch a Frauke Petry.

V Německu došlo k fyzickým útokům na aktivisty, kteří se staví proti sexualizaci dětí

Herci vystupují na jevišti pod jejich jmény, tváře mají zakryté jejich fotografiemi a chovají se jako nenávistná a agresivní zombie.

Dva lidé, kteří hru viděli, z ní citovali takovéto věty: „Střel zombie přímo do tváře, protože jedině tehdy budou opravdu mrtvá.“

O týden později se Beatrix von Storch stala obětí žhářského útoku, kdosi zapálil její automobil. Další týden bylo spáleno auto patřící Hedwig von Beverfoerde, oheň se rozšířil do jedné z budov jejich rodinné firmy a  zcela ji zničil. Následujícího dne se na internetu objevil anonymní dopis, v němž se píše, že se stala terčem útoku, protože ve Stuttgartu organizuje pravidelné demonstrace proti zavedení agresivních školních osnov o LGBT. Adresa její rodinné firmy byla použita při registraci demonstrací na policii.

Katolický blogger a filosof Dr. Josef Bordat oznámil a okomentoval tento žhářský útok a okamžitě obdržel několik výhružek smrtí. Ze strachu z fyzických útoků svůj blog dočasně zrušil.

Čtenářům, kteří by chtěli využít emailové spojení pro povzbuzení těch, jež jsou terčem uvedených útoků, nabízíme adresy:

Birgit Kelle: birgit.kelle@frau2000plus.net

Hedwig von Beverfoerde: hedwig@beverfoerde.de

Gabriele Kuby: gabriele-kuby@t-online.de

Beatrix von Storch: beatrix.vonstorch@europarl.europa.eu

Můžete se také připojit k petici proti tomuto ideologicky motivovanému násilí, která je adresována německé ministryni kultury.05. 11. 2015, http://www.intoleranceagainstchristians.eu/