sv. Eusebius / po 2. srpen 2021

Pocházel ze Sardinie a studoval v Římě. Ve Vercelli se stal r. 345 prvním biskupem. Osvědčil se ve výchově duchovenstva. Trval na pravověrnosti a byl proto ve vyhnanství a týrán od ariánů. Trpěl příkoří v Pales... (pokračování)

V australské nemocnici usmrtili nesprávné dvojče

Jedno z dvojčat bylo terčem smrtící injekce, ale tento osud potkal jeho bratra... Když australské matce sdělili, že jedno z dvojčat bude muset hned po narození podstoupit operaci kvůli vrozené srdeční vadě, rozhodla se, že ho nechá legálně zabít v pozdním stadiu těhotenství, než aby mu poskytla lékařskou péči. Královská ženská nemocnice v Melbourne roku 2011 přistoupila k usmrcení nevinného dítěte ve stáří 32 týdnů, ale omylem byla injekce se smrtící látkou vpravena jeho bratrovi. Nesprávné dítě bylo zaměřeno technikem obsluhujícím ultrazvuk.

V australské nemocnici usmrtili nesprávné dvojče

Poté, co byl omyl odhalen, matka císařským řezem porodila syna, který měl být původně usmrcen.

Nemocnice vydala toto prohlášení:

„Je to strašlivá tragédie a nemocnice vyjadřuje nesmírnou lítost nad ztrátou, kterou utrpěla matka a její rodina. Provádíme vyšetřování a budeme i nadále poskytovat rodině a dotyčným zaměstnancům plnou podporu.“

Komisařka pro zdravotnictví Beth Wilsonová řekla, že nikdy předtím neslyšela o takovémto omylu. „Bylo to složité, nicméně to neznamená, že se nemělo postupovat s maximální opatrností,“ uvedla v rozhovoru pro Australian Broadcasting Corporation.

Zatímco matka, nemocnice a australská vláda lomí rukama nad nedostatečnou opatrností při zaměřování dítěte, jež mělo být usmrceno, ti z nás, kdo neztratili lidskost, vědí, že v této době masového zabíjení lidí nikdy nezáleželo na tom, které dítě zemře jako první.

Potraty ničí všechno dobré v tomto světě. Miliony lidí včetně „lékařů“ se natolik ztotožnily s likvidací lidského života, že nejsou schopny pochopit, co vlastně dělají. Neznáte-li dobrý důvod k zabití dítěte po narození, neměli byste mít dobrý důvod ani k jeho zabití před porodem.

Potrat je jednoduše eufemismem pro vraždu. Pokud jste se ještě nepřizpůsobili potratové kultuře, máte povinnost upozorňovat své blízké na to, jaká je pravda. Kdo jiný, když ne vy?01. 06. 2018, Culture of life